Wednesday, October 31, 2007

pornokuninga piinad

see meie maja sotsiaalne kapital hakkas eile vaikselt üle ääre juba ajama, kui majavalitsus tuli oma järjekordsele timurlasele lõksujuustu laenama ja mul ühtki hilpu seljas polnud. jah, just, isegi sokke mitte! (milleks siis veel kinnisvarasse investeerida kui mitte selleks, et oleks koht, kus paljalt ringi lasta!)
lause "ma libistan midagi mugavamat selga" sai igatahes täitsa uue dimensiooni, kui oma võlud rätikusse keerasin, et vaene mees saaks silmad avada ja näeks juustu lõigata.
aga timurile juust meeldis:


3 comments:

kalor said...

tõsi, ma pole kunagi enne kuuld delikaatsemat vihjet külalise lahkumisele kui sinu öine "mul hakkab rätik ära libisema"...

kalor said...

aa, no ja siis see, et palja inimesega samas ruumis silmad kinni surumine ja käed ettesirutatult liikumine võib palju kiiremini ja palju piinlikuma tulemuseni jõuda.

p-karu arvas, et see sõltub ikka inimese pikkusest. a kääbikuid oleks ju sama piinlik oimetuks pikali joosta. ise veel alasti, kogu oma karvasuses.

Rennes said...

Ma mötlesin, et kogu selle aja peale pole teil enam selliseid piinlikkuse momente ... Kae kus häbelikkus peitu on pugenud :D Kalor, ega sul silmarohtu vaja pole? ;)